27 marca odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego English Fun w Mojuszu. Jak nazwa wskazuje, bitwę na każdym poziomie edukacyjnym toczyli uczniowie szkół z naszej sierakowickiej gminy. Przywieźliśmy sporo nagród: Olivia Bronk z klasy IVb uzyskała wyróżnienie, Robert Bronk z klasy Vc zdobył podium, Maksymilian Woźniak z klasy VIa zdobył II miejsce, a Gracjan Bulczak z klasy VIIIc, po dogrywce z rówieśnikiem wybronił II miejsca.

2 kwietnia pojechaliśmy na etap powiatowy, czyli na Kartuski Turniej Wiedzy o Języku Angielskim w Staniszewie. Konkurencja tutaj jest zdecydowanie większa, ponieważ organizatorzy zapraszają szkoły z całego powiatu kartuskiego. Test jest trudny, obejmuje wiedzę gramatyczno-leksykalną, wraz z elementami kulturowymi. Przywieźliśmy dwie nagrody: Robert Bronk z klasy Vc zdobył II miejsce, a Gracjan Bulczak z klasy VIIIc – III miejsce.

GRATULUJEMY!!!