Mam zaszczyt poinformować, że 18 IV 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla klas III „Śmieszne wierszyki”.

W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas III. Komisja brała pod uwagę dobór tekstu, opanowanie pamięciowe utworu, interpretację treści oraz dykcję. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Laura Wróblewska, kl. IIIg

II miejsce – Szymon Polejowski, kl. IIIf

III miejsce – Kinga Błonk, kl. IIIe

III miejsce – Maja Wenta, kl. IIIg

Wyróżnienie – Natalia Błonk, kl. IIIf

Nagrodę Publiczności otrzymał Szymon Polejowski z klasy IIIf

Laureaci I i II miejsca, tj. Laura Wróblewska i Szymon Polejowski będą reprezentowali naszą szkołę na eliminacjach powiatowych w/w konkursu, które odbędą się 26 IV 2018 r., o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Wojska Polskiego w Lęborku

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdobywcom miejsc, wyróżnień, nagród oraz uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

M. Drężek